Krediitkaart – Vali Parim Krediitkaart Eestis

krediitkaart

Valdame krediitkaardi maailma perfektselt, aidates teil valida parima krediitkaardi vastavalt teie vajadustele ja eelarvele Eestis. Meie võrdlusalgoritmi abil saate hõlpsasti võrrelda erinevate krediitkaartide omadusi ja eeliseid ning leida endale sobivaim lahendus.

Peamised järeldused:

 • Krediitkaardi valikul tasub uurida erinevaid võimalusi ja võrrelda erinevaid krediitkaarte.
 • Tasub kaaluda krediitkaardi eeliseid ja boonuseid, nagu reisikindlustus või ostukindlustus.
 • Tasud ja intressimäärad on olulised tegurid krediitkaardi valikul.
 • Krediitkaardi limiit ja intressivaba periood võivad varieeruda sõltuvalt kaardist.
 • Krediitkaardi pakkujate valik Eestis on mitmekesine.

Krediitkaartide eelised ja boonused

Krediitkaartide eelised hõlmavad mitmeid soodustusi ja boonuseid. Näiteks pakuvad mõned krediitkaardid ostukindlustust, mis katab kaupade kahjustumise või varguse korral. Samuti võib kaardi kasutamisel kaasneda reisikindlustus, mis tagab teile ja teie perele turvalisuse reisil olles. Lisaks võivad mõned krediitkaardid pakkuda erinevaid soodustusi ja allahindlusi osalevates kauplustes või teenusepakkujate juures.

Krediitkaardi valikul tasub kindlasti uurida erinevaid eeliseid ja boonuseid, et leida endale kõige sobivam variant. Oluline on mõista, milliseid soodustusi ja eeliseid konkreetne krediitkaart pakub ning kuidas need vastavad teie vajadustele ja tarbimisharjumustele. Näiteks, kui ostate sageli kaupu veebipoest, võib olla kasulik valida krediitkaart, mis pakub ostukindlustust ja turvalisi maksevõimalusi.

Üks oluline eelis, mida krediitkaartide kasutamine võib pakkuda, on võimalus koguda boonuspunkte või raha tagasi programmi kaudu. Mõned krediitkaardid pakuvad punkte iga kulutatud euro eest, mis on hiljem võimalik kasutada allahindlusena tulevastele ostudele või muude hüvede saamiseks. Boonussüsteemid võivad erineda krediitkaardi pakkujate ja tüüpide lõikes, seega tasub tutvuda erinevate programmide tingimustega ja leida endale kõige sobivam võimalus.

Lisaks eelistele ja boonustele võivad mõned krediitkaardid pakkuda ka lisateenuseid nagu reisikindlustus või autorent. Sellised lisateenused võivad olla eriti kasulikud neile, kes reisivad sageli või vajavad täiendavat kindlustust erinevate olukordade jaoks. Kõikide nende eeliste ja boonustega tasub tõsiselt kaaluda, milline krediitkaart sobib teie vajadustele kõige paremini ning millised lisateenused võiksid olla teile kasulikud.

Eelised Boonused
Ostukindlustus Punktid/raha tagasi programmid
Reisikindlustus Lisateenused (nt autorent)
Soodustused ja allahindlused

Krediitkaardi tasud ja intressimäärad

Krediitkaardi kasutamisega kaasnevad erinevad tasud ja intressimäärad, mis võivad mõjutada teie finantsolukorda. On oluline mõista neid kulusid ja teha teadlikke otsuseid oma krediitkaardi valikul. Allpool on toodud ülevaade levinumatest tasudest ja intressimääradest, mis võivad kaasneda krediitkaardi kasutamisega.

Tasud:

 • Aastamaks: mõned krediitkaardid võivad nõuda aastamaksu, mis tuleb maksta igal aastal kaardi kasutamise eest.
 • Välisvaluuta kasutamise tasu: kui kasutate oma krediitkaarti välismaal võõrvaluutas, võib kaardi väljastaja lisada sellele tasule.
 • Raha väljavõtmise tasu: kui võtate oma krediitkaardilt sularaha välja, võib kaardi väljastaja võtta selle eest tasu.
 • Hilinenud makse tasu: kui te ei tasu oma krediitkaardi arvet õigeaegselt, võib kaardi väljastaja rakendada hilinenud makse tasu.

Intressimäärad:

 • Ostude intressimäär: kui teete ostusid oma krediitkaardiga ja ei tasu neid õigeaegselt tagasi, rakendatakse sellele osale krediidilimiidist intressimäära.
 • Sularaha väljavõtmise intressimäär: kui võtate krediitkaardilt sularaha välja, rakendatakse sellele summale intressimäära, mis võib olla kõrgem kui ostude intressimäär.

Hoolikalt uurige erinevate krediitkaartide tasusid ja intressimäärasid ning võrrelge neid, et teha informeeritud valik, mis sobib teie eelarvele kõige paremini. Olge teadlik ka võimalikest tasudest, mis võivad lisanduda teie krediitkaardile, ja jälgige oma makseid, et vältida lisakulusid.

Tasu Summa
Aastamaks 20 eurot aastas
Välisvaluuta kasutamise tasu 2% tehingu summast
Raha väljavõtmise tasu 3% väljavõetud summast
Hilinenud makse tasu 10 eurot

Krediitkaartide limiit ja intressivaba periood

Krediitkaartide limiit on summa, mille saate oma krediitkaardi abil kasutada. Limiidi suurus võib varieeruda sõltuvalt kaardist ja pakkujast ning see võib ulatuda sadadest eurodest kuni mitme tuhande euroni. Limiidi suurust mõjutavad tegurid nagu teie sissetulek ja maksekäitumine. Oluline on valida krediitkaart, mille limiit vastab teie vajadustele ja finantsolukorrale.

Lisaks limiidile võib krediitkaardil olla ka intressivaba periood. Intressivaba periood on ajaaken, mil saate oma kasutatud krediidilimiidi tagasi maksta ilma intressita. See periood võib kesta tavaliselt 30 kuni 60 päeva. Kui tasute oma kasutatud krediidilimiidi tagasi enne intressivaba perioodi lõppu, ei pea te maksma intressi.

Intressivaba periood on hea võimalus kontrollida oma kulutusi ja tagada, et saate oma võlad õigeaegselt tagasi maksta. Samuti võib see aidata vältida intressikulu ning säästa raha pikemas perspektiivis. Enne krediitkaardi valimist uurige kindlasti intressivaba perioodi pikkust ja tingimusi, et teha teadlik valik, mis sobib teie vajadustega.

Krediitkaardide limiidi võrdlus

Alljärgnevas tabelis on esitatud mõnede Eesti krediitkaartide limiidid ja intressivabad perioodid:

Krediitkaart Krediitkaardi limiit Intressivaba periood
Swedbank Credit Card 500-5000 eurot 30 päeva
Coop Pank Krediitkaart 300-2000 eurot 45 päeva
LHV Krediitkaart 500-3000 eurot 60 päeva

Tabelist võib näha, et erinevatel krediitkaartidel on erinevad limiidid ja intressivabad perioodid. Enne otsuse tegemist tasub võrrelda erinevaid pakkumisi ning leida endale sobivaim krediitkaart, mis vastab teie vajadustele ja finantsolukorrale.

Krediitkaardi reisikindlustus

Mõned krediitkaardid pakuvad reisikindlustust, mis on suurepärane lisaväärtus, kui olete puhkusel või ärireisil. Reisikindlustus tagab teile ja teie pereliikmetele turvalisuse erinevates olukordades, mis võivad reisil ette tulla.

Reisikindlustus hõlmab laias valikus olukordi. Näiteks võib see katta reisi tühistamise, kui peate ootamatult loobuma oma reisiplaanidest, olgu selle põhjuseks haigus, vigastus või muu ettenägematu sündmus. Samuti võib reisikindlustus katta pagasi kadumise või varguse ning pakkuda rahalist kompensatsiooni, et saaksite reisil olles hankida uued esemed. Lisaks võib see hõlmata ka meditsiiniabi välismaal viibimise ajal, mis on eriti oluline, kui olete väljaspool Eestit.

Reisikindlustusega krediitkaart võib olla suureks abiks, sest see võimaldab teil nautida reisi täielikult, teades, et teil on olemas finantsiline kaitse erinevate ootamatuste korral. Enne krediitkaardi valimist uurige kindlasti erinevate pakkujate reisikindlustust ja veenduge, et see vastab teie vajadustele ja reisiplaanidele.

Reisikindlustuse hüved Krediitkaardipakkujad
Reisi tühistamise kindlustus Swedbank, LHV
Pagasi kadumise või varguse hüvitis Coop Pank, SEB
Meditsiiniabi välismaal viibimise ajal Swedbank, LHV, SEB

Reisi tühistamise kindlustus

Reisi tühistamise kindlustus on oluline aspekt reisikindlustuses. See võimaldab teil saada kompensatsiooni, kui peate ootamatult loobuma oma reisiplaanidest. Näiteks võib teil tekkida terviseprobleeme või pereliikmete tõttu peate reisi edasi lükkama. Krediitkaardipakkujad nagu Swedbank ja LHV pakuvad reisi tühistamise kindlustust, mis annab teile turvatunde ja finantsilise kaitse ootamatuste korral.

Pagasi kadumise või varguse hüvitis

Pagasi kadumine või vargus võib teie reisi rikkuda. Õnneks pakuvad mõned krediitkaardid nagu Coop Pank ja SEB pagasi kadumise või varguse hüvitist. See hõlmab kahju või varguse korral rahalist kompensatsiooni, et saaksite reisil olles hankida uued esemed. Oluline on uurida erinevate krediitkaartide pagasi kadumise või varguse hüvitise tingimusi ja veenduda, et see vastab teie vajadustele ja reisiplaanidele.

Meditsiiniabi välismaal

Meditsiiniabi välismaal võib olla väga kallis, eriti kui peate pöörduma erakorralise arstiabi poole või vajate haiglaravi. Õnneks pakuvad Swedbank, LHV ja SEB krediitkaarte, mis hõlmavad meditsiiniabi välismaal viibimise ajal. See võib hõlmata haiglaravi, arstiabi ja muud meditsiinilist vajadust, mis tagab teile ja teie pereliikmetele turvalisuse, kui olete väljaspool Eestit.

Krediitkaardi ostukindlustus

Krediitkaartide kasutamine võib olla ülimalt mugav ja turvaline viis suuremate ostude sooritamiseks. Kuid mis juhtub, kui ostetud kaup saab kahjustada või varastatakse? Selleks on olemas ostukindlustus, mis tagab teile kaitse ja rahulolu oma ostudele.

Ostukindlustus on krediitkaardi lisavõimalus, mis pakub kaitset ostetud kaupadele erinevate ohtude eest. Kui ostetud kaup saab kahjustada või varastatakse teatud aja jooksul pärast ostu sooritamist, siis võib ostukindlustus katta kahjud ja võimaldada teil saada oma raha tagasi.

Oluline on märkida, et ostukindlustus on tavaliselt seotud teatud tingimustega. Enne kindlustuse ostmist uurige kindlasti hoolikalt läbi krediitkaardi tingimused, et teada saada, millised kaubad ja olukorrad on kindlustuskaitse all ning millised ei pruugi olla. Samuti on oluline teada, milline on kindlustuse kehtivusaeg ja kuidas kahju korral seda käsitleda.

Turvalisus ja meelerahu on olulised aspektid igapäevaelus, eriti suurte ostude sooritamisel. Ostukindlustus krediitkaardiga annab teile võimaluse kaitsta oma investeeringuid ja tagada, et teie ostud on kaitstud ootamatute sündmuste eest.

Ostukindlustuse eelised: Ostukindlustuse piirangud:
– Kaitse ostude kahjustamise või varguse eest – Piiratud kindlustusperiood
– Võimalus raha tagasi saada kahju korral – Kindlustamatud kaubaettevõtted
– Rahu ja kindlustunne ostude tegemisel – Täpsed tingimused ja nõuded

Ostukindlustus on kasulik funktsioon, mis pakub teile turvatunnet ja meelerahu suuremate ostude sooritamisel. Enne krediitkaardi valimist uurige kindlasti erinevaid kaardipakkujaid ja nende pakutavaid ostukindlustuse tingimusi, et leida endale parim võimalik lahendus.

Krediitkaartide võrdlus

Krediitkaartide võrdlus on oluline samm õige valiku tegemisel. Erinevad krediitkaardid pakuvad erinevaid omadusi ja eeliseid, ning võrdlus aitab teil leida endale sobivaima lahenduse vastavalt teie vajadustele ja eelarvele.

Krediitkaartide intressimäärad

Krediitkaartide võrdlemisel on oluline arvestada intressimääradega. Mida madalam on intressimäär, seda vähem tuleb teil tasuda intressikulusid kasutatud krediidilimiidi eest. Uurige erinevate krediitkaartide intressimäärasid ja võrrelge neid, et valida krediitkaart, mis pakub madalamat intressimäära.

Krediitkaardi tasud

Lisaks intressimääradele on oluline uurida ka erinevate krediitkaartide tasusid. Kuutasud, välissuhtlustasud ja sularahatasud võivad erinevate kaartide puhul varieeruda. Võrdlege erinevate krediitkaartide tasusid, et leida endale kõige sobivam ja taskukohasem lahendus.

Krediitkaartide boonused

Boonused on veel üks oluline aspekt krediitkaartide võrdlemisel. Mõned krediitkaardid pakuvad erinevaid boonuseid, nagu preemiapunktid, allahindlused või tasuta reisikindlustus. Uurige erinevate krediitkaartide boonuseid ja võrrelge neid, et leida kaart, mis pakub teile kõige rohkem lisaväärtust.

Krediitkaart Intressimäär (%) Kuutasu Välissuhtlustasu
XYZ Krediitkaart 18 5 2%
ABC Krediitkaart 15 7 1.5%
PQR Krediitkaart 12 10 2.5%

Tabelis on toodud näited erinevate krediitkaartide intressimääradest, kuutasudest ja välissuhtlustasudest. Kasutage seda võrdlustabelit, et leida endale sobivaim krediitkaart, mis vastab teie vajadustele ja eelarvele.

Krediitkaartide pakkujad Eestis

Eestis on mitmeid mainekaid krediitkaartide pakkujaid, kes pakuvad erinevaid lahendusi vastavalt klientide vajadustele. Allpool on toodud mõned tuntud krediitkaartide pakkujad Eestis:

 1. Swedbank: Swedbank pakub mitmeid erinevaid krediitkaarte, mis on kohandatud erinevateks vajadusteks. Nende krediitkaardid hõlmavad erinevaid eeliseid, nagu reisikindlustus, ostukindlustus ja boonuspunktid.
 2. Coop Pank: Coop Pank pakub mitmesuguseid krediitkaarte, sealhulgas Coop Pluss krediitkaarti, mis pakub erinevaid allahindlusi Coop kauplustes ja teenusepakkujate juures. Neil on ka krediitkaardid, mis pakuvad boonuspunkte ja mitmeid muid eeliseid.
 3. LHV: LHV pakub erinevaid krediitkaarte, sealhulgas LHV krediitkaardi ja LHV Liisingu krediitkaardi. Nende krediitkaartide eelised hõlmavad intressivabu perioode, boonuseid ja muid soodustusi.
 4. SEB: SEB pakub mitmesuguseid krediitkaarte, sealhulgas SEB Gold krediitkaarti ja SEB Classic Krediitkaarti. Nende krediitkaardid pakuvad erinevaid boonuseid, krediidiintressi soodustusi ja muid eeliseid.

Krediitkaardi valikul tasub uurida erinevaid pakkujaid ja nende tingimusi, et leida endale sobivaim lahendus. Oluline on hinnata krediitkaardi eeliseid, tasusid ja intressimäärasid ning valida pakkumine, mis sobib teie vajadustele ja eelarvele kõige paremini.

Märkus: See on vaid ülevaade mõnedest Eesti krediitkaartide pakkujatest. Enne otsuse langetamist soovitame uurida iga pakkujat eraldi ja tutvuda nende krediitkaardipakkumistega.

Krediitkaardi pakkuja Eelised Tingimused
Swedbank Reisikindlustus, ostukindlustus, boonuspunktid Täisealine, regulaarne sissetulek
Coop Pank Allahindlused, boonuspunktid Täisealine, maksekäitumine
LHV Intressivabad perioodid, boonused Täisealine, korrektne maksekäitumine
SEB Boonused, intressisoodustused Täisealine, regulaarne sissetulek

Krediitkaartide tingimused ja nõuded

Krediitkaartide tingimused ja nõuded on olulised faktorid, mida tuleb arvestada krediitkaardi valimisel. Erinevad krediitkaardipakkujad võivad seada erinevaid tingimusi, mis on seotud krediidi taotlemise, kasutamise ja tagasimaksmisega. Enne krediitkaardi taotlemist peaksite lugema hoolikalt läbi nende tingimused ja veenduma, et vastate neile.

Üldiselt nõuavad krediitkaardipakkujad täisealiseks olemist ning mõned neist võivad nõuda ka regulaarset sissetulekut. Krediitkaardi taotlemisel võidakse teha ka maksekäitumise hindamist, mis hõlmab teie varasemat krediidiajalugu ja võlgnevuste ajalugu. Mida parem on teie maksekäitumine, seda suurem on tõenäosus, et teie krediitkaardi taotlus heaks kiidetakse.

Lisaks võivad krediitkaardipakkujad seada erinevaid limiite krediidi kasutamisele ja tagasimaksmisele. See võib hõlmata krediidilimiite, mis määravad, kui suurt summat saate oma krediitkaardiga kasutada, ning tagasimaksmise tähtaegu, mis määravad, millal peate oma kasutatud krediidi tagasi maksma.

Krediitkaardi tingimus Nõue
Täisealiseks olemine Peate olema vähemalt 18-aastane
Regulaarne sissetulek Vajalik on stabiilne sissetulek
Hea maksekäitumine Varasemate võlgnevuste puudumine ja korrapärased tagasimaksed
Krediidilimiit Määrab, kui suurt summat saate kasutada
Tagasimaksmise tähtaeg Määrab, millal peate kasutatud krediidi tagasi maksma

Enne krediitkaardi taotlemist peaksite uurima erinevate krediitkaardipakkujate tingimusi ja võrdlema neid omavahel. See aitab teil teha teadliku valiku ning leida krediitkaardi, mis sobib kõige paremini teie vajadustele ja finantsolukorrale.

Krediitkaartide erinevad tüübid

Krediitkaartidel on mitmeid erinevaid tüüpe, millel igaühel on omad eelised ja funktsioonid. Siin on mõned levinumad krediitkaarditüübid Eestis:

Krediitkaart

Krediitkaart on kõige tavalisem ja levinum tüüp. See võimaldab teil teha oste ja makseid ning kasutada krediidilimiiti, mida saab tasuda tagasi järkjärgult. Krediitkaartidel võivad olla erinevad lisateenused, nagu reisikindlustus või ostukindlustus.

Gold krediitkaart

Gold krediitkaart on tavaliselt kõrgema taseme krediitkaart, mis pakub rohkem eeliseid ja teenuseid. Sellel võib olla suurem krediidilimiit, eriti hea klienditugi, eksklusiivsed pakkumised ja soodustused.

Platinum krediitkaart

Platinum krediitkaart on veelgi eksklusiivsem tüüp, kus on veelgi suurem krediidilimiit ja rohkem luksuslikke hüvesid. See võib sisaldada kõrgemat reisikindlustust, tasuta lounge’i pääsmeid lennujaamadesse, prioriteetset klienditeenindust ja veel palju muud.

On oluline hoolikalt uurida erinevaid krediitkaarditüüpe ning võrrelda nende omadusi ja eeliseid, et leida endale sobivaim lahendus vastavalt teie vajadustele ja eelarvele.

Krediitkaardi tüüp Omadused
Krediitkaart Tavaline krediitkaart, millel on krediidilimiit ja erinevad lisateenused
Gold krediitkaart Kõrgema taseme krediitkaart, millel on suurem krediidilimiit ja rohkem eeliseid
Platinum krediitkaart Eksklusiivne krediitkaart, mis pakub suurt krediidilimiiti ja luksuslikke hüvesid

Järeldus

Krediitkaart on oluline rahaline vahend, mis pakub mitmeid eeliseid ja kasulikke omadusi. Parima krediitkaardi valikul on oluline arvestada oma isiklike vajaduste ja eelarvega ning uurida erinevate pakkujate tingimusi ja tasusid. Krediitkaartide võrdlemine aitab leida parima lahenduse, mis sobib teie tarbimisharjumustega.

Oluline on ka olla vastutustundlik krediitkaardi kasutaja, jälgida oma kulutusi ja makseid ning tagada oma finantsolukorra stabiilsus. Kindlustage, et olete tutvunud krediitkaardi tingimustega ja olete nendega nõus enne lepingu sõlmimist. See tagab, et saate krediitkaarti kasutada turvaliselt ja maksimaalselt ära kasutada selle pakutavad eelised.

Kokkuvõttes võib öelda, et krediitkaart on väärtuslik finantstööriist, mis annab teile paindlikkuse ja mugavuse oma igapäevaste kulutuste tegemisel. Kuid ärge unustage jälgida oma kulutusi ning tagada, et krediitkaardi kasutamine toetab teie finantsolukorda ja eesmärke. Valige targalt, kasutage vastutustundlikult ja nautige krediitkaardi pakutavaid eeliseid!

FAQ

Mida tuleb arvestada krediitkaardi valimisel?

Krediitkaardi valimisel tuleks arvestada erinevate krediitkaartide eeliste, tasude, intressimäärade ja tingimustega. Oluline on leida krediitkaart, mis sobib teie vajadustele ja eelarvele ning pakub sobivaid eeliseid vastavalt teie tarbimisharjumustele.

Milliseid eeliseid pakuvad krediitkaardid?

Krediitkaardid pakuvad mitmeid eeliseid, nagu ostukindlustus, reisikindlustus ning erinevad soodustused ja allahindlused osalevates kauplustes või teenusepakkujate juures.

Millised on krediitkaartide tasud ja intressimäärad?

Krediitkaardid võivad kaasneda erinevate tasude ja intressimääradega. Näiteks võib krediitkaardil olla kuutasu ja intressimäär, mis kehtib kasutatud krediidilimiidilt. On oluline uurida erinevate krediitkaartide tasusid ja intressimäärasid ning võrrelda neid, et teha teadlik valik.

Kuidas määratakse krediitkaardi limiit?

Krediitkaardi limiit määrab, kui suure summa saate oma krediitkaardi abil kasutada. Limiit võib varieeruda, olenevalt kaardist, alates 300 eurost kuni mitme tuhande euroni. Lisaks võib krediitkaardil olla intressivaba periood, mis tähendab, et kui tasute oma kasutatud krediidilimiidi tagasi teatud aja jooksul, ei pea te maksma intressi selle perioodi eest.

Milliseid olukordi hõlmab krediitkaardi reisikindlustus?

Krediitkaartide reisikindlustus võib hõlmata erinevaid olukordi, nagu reisi tühistamine haiguse tõttu, pagasi kaotamine või vargus ning meditsiiniabi välismaal viibimise ajal. Reisikindlustus tagab teile ja teie pereliikmetele turvalisuse reisil olles.

Mida katab krediitkaardi ostukindlustus?

Krediitkaardi ostukindlustus kaitseb teie suuremaid oste, kui ostate kauba või teenuse krediitkaardiga. Ostukindlustus võib katta näiteks kauba kahjustumise, hävimise või varguse, tagades, et teie ostud on kaitstud ja saate vajadusel oma raha tagasi.

Kuidas võrrelda erinevaid krediitkaarte?

Krediitkaartide võrdlus aitab leida endale sobivaima krediitkaardi. Võrdluses tuleks arvestada erinevate krediitkaartide eeliseid, tasusid, intressimäärasid ja tingimusi. On oluline leida krediitkaart, mis vastab teie vajadustele ja eelarvele ning pakub sobivaid eeliseid vastavalt teie tarbimisharjumustele.

Millised on tuntud krediitkaartide pakkujad Eestis?

Mõned tuntud krediitkaartide pakkujad Eestis on Swedbank, Coop Pank, LHV ja SEB. On oluline uurida erinevate pakkujate tingimusi, eeliseid ja tasusid, et leida endale kõige sobivam krediitkaardi pakkumine.

Millised on krediitkaartide tingimused ja nõuded?

Krediitkaartide tingimused ja nõuded võivad erinevate pakkujate vahel varieeruda. Üldised nõuded võivad hõlmata täisealiseks olemist, regulaarset sissetulekut ja korrektset maksekäitumist. On oluline lugeda hoolikalt läbi krediitkaardi tingimused ja veenduda, et olete tingimustega nõus enne lepingu sõlmimist.

Millised on krediitkaartide erinevad tüübid?

Krediitkaartidel on erinevaid tüüpe ja variante, mis pakuvad erinevaid omadusi ja eeliseid. Mõned levinud krediitkaardi tüübid hõlmavad vaba tagasimaksega krediitkaarti, gold krediitkaarti ja platinum krediitkaarti. Erinevad tüübid pakuvad erinevaid eeliseid, nagu intressivabad perioodid, reisikindlustus ja ostukindlustus.