Refinantseerimislaen: Saavuta rahaline tasakaal

refinantseerimislaen

Refinantseerimislaen pakub võimalust kogu oma olemasolevad laenud ühendada üheks, soodsamate tingimustega laenuks. Selle abil saab vähendada igakuiseid laenumakseid ning maksta kokkuvõttes vähem intresse. Saada parim personaalne laenupakkumine, kasutades refinantseerimislaenu kalkulaatorit.

Kokkuvõte

 • Refinantseerimislaen annab võimaluse ühendada kõik olemasolevad laenud üheks soodsama intressiga laenuks.
 • Igakuiste laenumaksete vähendamine aitab saavutada rahalist tasakaalu ja säästa intresse.
 • Refinantseerimislaenu kalkulaator aitab leida parima personaalse laenupakkumise.

Miks valida refinantseerimislaen?

Refinantseerimislaenu võtmine pakub mitmeid eeliseid, mis muudavad selle atraktiivseks võimaluseks laenude ümberkujundamiseks. Siin on mõned peamised põhjused, miks valida refinantseerimislaen:

 1. Refinantseerimislaen pika tagasimakseajaga: Refinantseerimislaen võimaldab pikendada tagasimakseperioodi, mis omakorda vähendab laenumakseid. See aitab luua paremat rahalist tasakaalu ja vähendada igakuist koormust.
 2. Refinantseerimislaen intressiga: Refinantseerimislaenuga kaasnevad soodsamad intressimäärad võrreldes olemasolevate laenudega. See tähendab, et saate kokku hoida intressikuludelt ning vähendada laenu maksmise kogukulu.
 3. Refinantseerimislaen ilma tagatiseta: Mõned refinantseerimislaenupakkujad pakuvad võimalust võtta refinantseerimislaenu ilma tagatiseta. See võimaldab teil kasutada refinantseerimislaenu erinevates finantsolukordades, isegi kui teil puudub tagatiseks sobiv vara.

Refinantseerimislaenu võtmine aitab teil saavutada paremat finantskontrolli, vähendades igakuiseid laenumakseid ning kokkuhoides intressikulusid. See on mugav ja paindlik viis oma laenude ühendamiseks ning rahalise olukorra parandamiseks. Valige refinantseerimislaen, et saada parimad tingimused vastavalt teie vajadustele ja eesmärkidele.

Kogu oma laenukoormusega paremaks finantsiliseks tulevikuks

Refinantseerimislaenu võtmine võimaldab teil vältida võlakriisi ning teha sammud parema finantsilise tuleviku suunas. Ühe laenu all haldamine on lihtsam ja mugavam, kuna teil on ainult üks laenuandja ning üks makse kuus. See aitab teil paremini jälgida oma laenumaksete ja maksete tähtaegu ning vähendada riski hilinenud maksete eest.

Valikuvabadus ja paindlik laenukogemus

Refinantseerimislaenu võib võtta erinevate tagasimakseperioodidega, mis annab teile võimaluse valida endale sobivaim lahendus. Oluline on arvestada, et pikema tagasimakseperioodi korral võivad kokkuvõttes suureneda intressikulud, kuid see võib samas vähendada igakuist laenumakset, tagades parema likviidsuse ja paindlikkuse igapäevases rahakasutuses.

Refinantseerimislaen ilma tagatiseta annab teile võimaluse saada laenu ka siis, kui teil puudub sobiv vara tagatiseks. See tähendab, et saate kasutada refinantseerimislaenu erinevates finantsolukordades ning kohandada oma laenu vastavalt vajadustele ja võimalustele.

Eelis Kirjeldus
Laenumaksete vähendamine Refinantseerimislaen võimaldab vähendada igakuiseid laenumakseid, mis aitab tasakaalustada eelarvet ja rahavoogusid.
Soodsamad intressimäärad Refinantseerimislaenu intressimäärad on sageli soodsamad võrreldes olemasolevate laenudega, mis tähendab kokkuhoidu intressikuludelt.
Parema finantskontrolli loomine Ühe laenu all haldamine muudab finantskontrolli paremaks, sest teil on selgem ülevaade oma laenumaksetest ja maksete tähtaegadest.
Paindlikud tagasimakseperioodid Refinantseerimislaenu saab võtta erinevate tagasimakseperioodidega, võimaldades teil valida endale sobivaima võimaluse.

Kuidas refinantseerimine toimib?

Refinantseerimine on protsess, mis võimaldab ühendada oma praegused laenud üheks laenuks uute ja paremate tingimustega. Selleks on saadaval mitmeid refinantseerimislaenupakkujaid, kes pakuvad erinevaid intressimäärasid ning võimalust taotleda refinantseerimislaenu ilma krediidinõueteta.

Refinantseerimislaenu intressimäär sõltub tavaliselt sinu finantsvõimekusest ja krediidiskoorest. Mida parem on sinu finantsolukord, seda madalam on intressimäär, mis võib viia suurema kokkuhoiuni. Kui sul on aga probleeme võlgade tagasimaksmisega, võid refinantseerimislaenu kasutada ka võlgade ümberkujundamiseks ning saada maksegraafiku, mis sobib sinu rahalistesse vajadustesse paremini.

Refinantseerimislaenu eeliseks on ka see, et saad suhelda edaspidi ainult ühe laenuandjaga, mis muudab laenumaksete jälgimise ja tasumise ülimalt mugavaks. Lisaks võid valida refinantseerimislaenu ilma tagatiseta, mis annab sulle rohkem paindlikkust ning sobib erinevate finantsolukordade puhul.

Refinantseerimislaenu pakkujad Eestis

Eestis on mitmeid refinantseerimislaenu pakkujaid, kes ootavad sinu taotlust ilma krediidinõueteta ning pakuvad personaalseid intressimäärasid vastavalt sinu finantsvõimekusele. Mõned tuntumad refinantseerimislaenu pakkujad Eestis hõlmavad:

Laenuandja Intressimäär Krediidinõue
Pank A alates 7,9% Ilma krediidinõueteta
Pank B alates 8,5% Krediidiskoor üle 500
Pank C alates 9,2% Krediidiskoor üle 600

Need on vaid mõned näited refinantseerimislaenu pakkujatest Eestis. Tutvu erinevate pakkujate tingimustega ning vali see, mis sobib sinu vajadustele kõige paremini.

Kanne laenutaotluse protsess

Refinantseerimislaenu saamine on lihtne ja kiire protsess, mis võimaldab sul ühendada oma olemasolevad laenud üheks soodsamate tingimustega laenuks. Siin on lühike ülevaade sellest, kuidas saada refinantseerimislaenu.

Täida taotlus ja esita vajalikud dokumendid

Esimene samm refinantseerimislaenu saamiseks on täita taotlus ja esitada vajalikud dokumendid. Taotlusprotsess on lihtne ja võtab vaid mõne minuti. Veendu, et esitad kõik nõutavad dokumendid, sealhulgas isikut tõendava dokumendi, pangakonto väljavõtte ning olemasolevate laenulepingute koopiad.

Taotluse läbivaatus ja raha kandmine

Pärast taotluse esitamist järgneb taotluse läbivaatus. Laenuandja kontrollib sinu rahalist olukorda ning hindab taotluse põhjal sinu tagasimaksevõimet. Kui taotlus on positiivselt läbi vaadatud, kantakse raha sinu pangakontole. Raha kandmine toimub tavaliselt mõne tööpäeva jooksul pärast positiivset otsust.

Refinantseerimislaenu eelised

Refinantseerimislaenu saamine pakub mitmeid eeliseid. See võimaldab sul vähendada igakuiseid laenumakseid ning maksta kokkuvõttes vähem intresse. Lisaks muudab refinantseerimislaen laenu tasumise mugavamaks, kuna sul on vaja suhelda ainult ühe laenuandjaga ning jälgida vaid ühte laenumakset. Refinantseerimislaenu saamine aitab sul saavutada finantsilist stabiilsust ning parandada rahalist olukorda.

Refinantseerimislaenu eelised

Refinantseerimislaenu võtmine pakub mitmeid eeliseid, mis aitavad saavutada rahalist tasakaalu ning parandada finantsolukorda. Siin on mõned olulised eelised, mida refinantseerimislaen sulle pakub:

Suurem tasakaal rahalistes kohustustes

Refinantseerimislaen aitab sul saavutada parema ülevaate oma laenumaksetest, kuna võimaldab sul ühendada mitmed laenud üheks laenuks. See annab sulle võimaluse keskenduda ühele laenumaksele ning teha paremaid otsuseid oma rahaasjade korraldamisel.

Tasuv kokkuhoid

Refinantseerimislaenu võtmine võib viia olulise kokkuhoiumiseni. Uue laenu intressimäär ja tingimused võivad olla soodsamad kui sinu varasemate laenude omad, mis võimaldab sul maksta vähem intresse ning säästa raha pikema aja jooksul. Kokkuhoid võib ulatuda sadadesse või isegi tuhandetesse eurodesse sõltuvalt sinu laenumaksetest ja laenu summadest.

Parandatud krediidiskoor

Refinantseerimislaenu õigeaegne tagasimaksmine aitab sul parandada oma krediidiskoori. Kui sul on olnud varasemaid makseraskusi või võlgnevusi, annab refinantseerimislaen sulle võimaluse alustada puhtalt lehelt ning näidata, et oled vastutustundlik laenuvõtja. Mida parem on sinu krediidiskoor, seda suuremad on sinu võimalused saada tulevikus soodsamaid laenutingimusi.

“Refinantseerimislaen võimaldab sul saavutada rahalist tasakaalu ning teha oma finantsolukorras paremaid otsuseid.”

Eelis Kirjeldus
Suurem tasakaal rahalistes kohustustes Refinantseerimislaen aitab ühendada mitmed laenud üheks, mis tagab parema ülevaate ja kontrolli laenumaksete üle
Tasuv kokkuhoid Uus laen võib pakkuda soodsamaid intressimäärasid ja tingimusi, mis aitab säästa raha pikema aja jooksul
Parandatud krediidiskoor Õigeaegne refinantseerimislaenu tagasimaksmine aitab sul parandada oma krediidiskoori ja saada tulevikus soodsamaid laenutingimusi

Laenutüüpide võrdlus

Refinantseerimislaen on üks võimalus, millega saab kogu oma olemasolevad laenud ühendada üheks soodsamate tingimustega laenuks. See võimaldab vähendada igakuiseid laenumakseid ning maksta kokkuvõttes vähem intresse. Lisaks refinantseerimislaenule on olemas ka mitmeid teisi laenutüüpe, mis võivad sobida erinevate vajaduste rahastamiseks.

Väikelaen

Väikelaen on laen, mida võetakse tavaliselt väiksemate kulutuste katmiseks. See võib hõlmata näiteks ootamatuid arveid, reisimist või muudel põhjustel tekkivaid lisakulusid. Väikelaenud on sageli lühiajalised laenud, mille tagasimakseperiood on üldiselt lühem kui refinantseerimislaenul. Väikelaenu intressimäär võib olla kõrgem, kuid võimaldab kiiresti rahastada vajaminevaid väljaminekuid.

Remondilaen

Remondilaen on mõeldud kodu või muude vara remondiks või renoveerimiseks. Seda tüüpi laen võimaldab teil teha vajalikke muudatusi või parandusi oma kodus, ilma et peaksite selleks kasutama oma sääste. Remondilaenu tagasimakseperiood ja intressimäär võivad varieeruda sõltuvalt laenuandjast ja laenusummast.

Sõidukilaen

Sõidukilaen on laen, mida võetakse sõiduki ostmiseks. See võib olla uus või kasutatud auto, mootorratas või muu liiklusvahend. Sõidukilaenul on tavaliselt spetsiifilised tingimused ja intressimäärad, mis on seotud laenatava sõiduki väärtusega. Tagasimakseperiood võib ulatuda mitmest aastast.

Laenutüübid Tagasimakseperiood Intressimäär
Refinantseerimislaen Pikem (sõltub laenuandjast) Soodsam (alates 7,9%)
Väikelaen Lühem (tavaliselt kuni 5 aastat) Kõrgem
Remondilaen Sõltub laenuandjast Sõltub laenuandjast
Sõidukilaen Mitmest aastast Sõltub laenuandjast ja sõiduki väärtusest

Iga laenutüüp pakub erinevaid võimalusi vastavalt teie vajadustele ja finantsolukorrale. Enne laenu võtmist on oluline teha põhjalik uurimistöö ning võrrelda erinevaid laenuandjaid ja nende tingimusi, et teha teadlik valik, mis sobib kõige paremini teie olukorrale.

Refinantseerimislaenu taotlemise tingimused

Refinantseerimislaenu taotlemine on suurepärane võimalus ühendada oma olemasolevad laenud üheks soodsama intressimääraga laenuks. Enne taotluse esitamist on oluline teada mõningaid tingimusi, mis peavad olema täidetud. Siin on mõned peamised refinantseerimislaenu taotlemise nõuded:

 1. Vanusepiirangud: Laenutaotlejal peab olema vähemalt 18-aastane ning täisealine isik.
 2. Püsiv ametlik sissetulek: Laenu saamiseks tuleb tõestada regulaarset sissetulekut, mis on piisav laenumaksete tasumiseks.
 3. Isiklik arvelduskonto: Laenuandja vajab kehtivat isiklikku arvelduskontot, kuhu laenuraha kantakse ning kust laenumakseid saab automaatselt maha võtta.
 4. Alaline elukoht Eesti Vabariigis: Laenu taotlemiseks peab laenusaaja olema Eesti Vabariigi elanik ning omama alalist elukohta.
 5. Krediidivõimekuse kontrollimine: Laenuandja teostab krediidivõimekuse hindamise, et veenduda laenusoovija tagasimaksevõimes.

Need on üldised tingimused refinantseerimislaenu taotlemiseks Eestis. Mõned laenupakkujad võivad seada täiendavaid nõudeid. Enne taotlemist tutvuge kindlasti konkreetse laenuandja tingimustega ja veenduge, et vastate kõikidele nõuetele.

“Refinantseerimislaenu taotlemiseks on oluline täita vanusepiirangud, omada püsivat ametlikku sissetulekut ja isiklikku arvelduskontot ning olla Eesti Vabariigi alaline elanik. Samuti kontrollitakse krediidivõimekust, et veenduda laenu tagasimaksevõimes.”

Refinantseerimislaenu taotlemine on suurepärane võimalus saada rahalist vabadust ning paremat kontrolli oma finantssituatsiooni üle. Kui täidate kõik tingimused, saate esitada taotluse ja oodata vastust laenuandjalt. Olge kindel, et uurite erinevate laenupakkujate tingimusi ning valite sobiva refinantseerimislaenu pakkuja.

Tingimus Refinantseerimislaenu taotlemisel
Vanusepiirang 18-aastane või vanem
Ametlik sissetulek Püsiv, piisav laenumaksete tasumiseks
Arvelduskonto Kehtiv isiklik arvelduskonto Eestis
Elukoht Alaline elukoht Eesti Vabariigis
Krediidivõimekus Krediidivõimekuse kontrollimine

Kuidas valida refinantseerimislaenu pakkuja

Refinantseerimislaenu pakkuja valimine on oluline samm, mis võib mõjutada sinu refinantseerimiskogemust ja sellel põhinevaid laenutingimusi. Siin on mõned olulised tegurid, mida tasub kaaluda, kui valid refinantseerimislaenu pakkuja:

Intressimäärad ja tingimused

Üks peamisi aspekte, mida tuleks kaaluda, on intressimäärad ja laenutingimused. Võrdle erinevate refinantseerimislaenu pakkuja intressimäärasid ja tingimusi ning vali see, mis pakub sulle kõige soodsamaid võimalusi. Oluline on hoolsalt uurida intressimäära, viivisenõudeid, tagasimaksetähtaegasid ja muid tingimusi, et saada täielik ülevaade oma kohustuste kohta.

Klienditeenindus ja usaldusväärsus

Kui valid refinantseerimislaenu pakkuja, pead arvestama ka klienditeeninduse kvaliteedi ja usaldusväärsusega. Uuri, millist tuge ja abi pakub laenuandja refinantseerimisprotsessi käigus ning kuidas nad suhtlevad klientidega. Loe ka teiste klientide ülevaateid ja hinnanguid, et saada aimu nende kogemustest.

Reklaam, maine ja kogemus

Uuri, kui kaua on refinantseerimislaenu pakkuja turul tegutsenud ja milline on nende maine. Ettevõtte pikaajaline kogemus ja positiivne maine võivad anda tunnistust nende usaldusväärsusest ja tõhususest. Samuti tasub uurida, kas ettevõttel on aktiivne reklaamikampaania, mis näitab nende pühendumist klientidele ja nende vajadustele.

Refinantseerimislaenu valiku tegurid Valik 1 Valik 2 Valik 3
Intressimäärad 7,9% 8,5% 9,2%
Laenutingimused 24 kuud 36 kuud 48 kuud
Klienditeenindus Hinnatud 4/5 Hinnatud 3/5 Hinnatud 5/5
Kogemus 10 aastat 5 aastat 3 aastat

Tabelis toodud näites võrdleme kolme refinantseerimislaenu pakkuja, mida tasub kaaluda. Valik 1 pakub madalamat intressimäära ja lühemat laenuperioodi, kuid neil on veidi madalam klienditeeninduse hinnang. Valik 2 on pikema kogemusega, kuid nende intressimäär on kõrgem. Valik 3 pakub parimat klienditeenindust ja on kogenud ettevõte, kuid nende intressimäär on kõrgeim. Oluline on kaaluda neid tegureid vastavalt oma individuaalsetele vajadustele ja eelistustele.

Laenu refinantseerimise näide

Järgnevalt toon välja ühe näite refinantseerimislaenu olukorrast ja kuidas see võib mõjutada laenuvõtja rahalist seisundit. Antud näite põhjal saame näha, kuidas refinantseerimine võib aidata vähendada igakuiseid laenumakseid ning muuta laenuteenuse pakkujaga suhtlemise lihtsamaks.

Refinantseerimissitatsioon

Oletame, et laenuvõtja on võtnud mitu laenu erinevatelt laenuandjatelt. Tema kokkuvõalik laenusumma on 10 417,70 eurot, mis tähendab mitmeid igakuiseid laenumakseid erinevate intressimäärade ja tagasimakseperioodidega. Laenuvõtja otsustab refinantseerida kõik oma laenud üheks laenuks summas 12 000 eurot.

Pärast laenude refinantseerimist vähenevad laenuvõtja igakuised laenumaksed poole võrra ning ta ei pea enam suhtlema mitme laenuandjaga. Selle olukorra tulemusena muutub tema rahaline olukord stabiilsemaks ning ta saab parema ülevaate oma finantskohustustest. Refinantseerimislaen aitab tal saavutada parema tasakaalu oma rahalistes kohustustes ning vähendada üldist laenukoormust.

Laenuandja Laenusumma Igakuine intressimäär Tagasimakseperiood
Laenuandja A 3 500 eurot 10% 3 aastat
Laenuandja B 2 000 eurot 12% 2 aastat
Laenuandja C 4 000 eurot 8% 4 aastat
Laenuandja D 1 917,70 eurot 15% 1 aasta

Antud näites otsustab laenuvõtja refinantseerida kõik laenud üheks laenuks summas 12 000 eurot. Pärast refinantseerimist saab ta uue laenu pakkuja, kelle intressimäär on 9% ja tagasimakseperiood 5 aastat. See tähendab, et tema igakuine laenumakse väheneb umbes poole võrra, muutes laenu tagasimaksmise tema jaoks oluliselt mugavamaks.

Kokkuvõtlikult võib öelda, et refinantseerimislaenu näitel saame näha, kuidas laenude ühendamine üheks laenuks võib tuua kasu laenuvõtjale. See aitab vähendada laenumakseid, muuta finantskohustuste tasakaalu paremaks ning lihtsustada laenu teenuse pakkujaga suhtlemist. Refinantseerimislaen on seega mõistlik valik, kui soovite parandada oma rahalist olukorda ja saavutada suuremat finantsilist stabiilsust.

Refinantseerimislaenu hind

Refinantseerimislaenu intressid algavad konkurentsivõimelisest 7,9% tasemest. See tagab sulle soodsa intressimäära, mis võimaldab sul pikemas perspektiivis kokku hoida. Lisaks intressidele kaasnevad refinantseerimislaenul ka lepingusõlmimise tasu ja igakuine laenuhaldustasu. Lepingusõlmimise tasu on tavaliselt ühekordne summa, mis tuleb maksta laenu saamise hetkel. Igakuine laenuhaldustasu on summa, mida tasud igakuiselt laenumakse koosseisus laenuteenuse pakkujale.

Täpsemad infot refinantseerimislaenu intresside, lepingusõlmimise tasude ja igakuiste laenuhaldustasude kohta saad laenutingimuste dokumendist. Tutvu hoolikalt laenutingimustega enne laenu taotlemist, et teha teadlik valik. Kui sul on küsimusi refinantseerimislaenu tasude või laenutingimuste kohta, võid alati pöörduda laenuandja poole, et saada täiendavat selgitust.

Refinantseerimislaenu tasud võivad erineda sõltuvalt laenuandjast ja laenusummast. Seega on oluline teha põhjalik uurimus ning võrrelda erinevate laenuandjate pakkumisi, et leida endale sobivaim refinantseerimislaenu pakkuja. Mõtle läbi oma eesmärgid ja vajadused ning vali refinantseerimislaen, mis aitab sul saavutada soovitud finantsilist tasakaalu ja vähendada laenumakseid.

Järeldus

Kokkuvõttes võib öelda, et refinantseerimislaen on suurepärane vahend rahalise tasakaalu saavutamiseks. See võimaldab ühendada kõik olemasolevad laenud üheks soodsamate tingimustega laenuks, mis aitab vähendada igakuiseid laenumakseid ning säästa intresse. Refinantseerimislaenu kalkulaatori abil saate isikupärastatud laenupakkumise, mis aitab veelgi rohkem raha kokku hoida.

Refinantseerimislaenu valimisel on oluline kaaluda erinevaid tegureid, nagu intressimäärad, lepingutingimused, klienditeenindus ja usaldusväärsus. Parima refinantseerimislaenu pakkuja valimine aitab teil saada optimaalseid laenutingimusi vastavalt teie vajadustele ja finantsolukorrale.

Kokkuvõttes on refinantseerimislaen mugav, paindlik ja kiire viis oma rahalise olukorra parandamiseks. Selle abil saate tasakaalu oma rahalistes kohustustes ning elada täisväärtuslikku elu. Ärge kartke taotleda refinantseerimislaenu, et saada väljumine rahaliste kohustuste raskustest ning avada ukse paremale finantsseisule.

FAQ

Mis on refinantseerimislaen?

Refinantseerimislaen võimaldab teil ühendada oma olemasolevad laenud üheks soodsamate tingimustega laenuks. See aitab vähendada igakuiseid laenumakseid ning kokkuvõttes vähem intresse maksta.

Milliseid eeliseid refinantseerimislaen pakub?

Refinantseerimislaenu võtmine võimaldab olulist kulude kokkuhoidu, pikendada tagasimakseperioodi ning saada soodsamaid intressimäärasid. Lisaks aitab see vältida võlakriisi ning teeb laenu tasumise mugavamaks.

Kuidas refinantseerimine toimib?

Refinantseerimine tähendab oma praeguste laenude ühendamist üheks laenuks uute ja paremate tingimustega. Laenuandjad pakuvad refinantseerimisvõimalusi erinevate intressimäärade, ilma krediidinõueteta ning võimalusega ümberkujundada võlgu.

Kuidas saan refinantseerimislaenu taotleda?

Refinantseerimislaenu saamiseks tuleb täita taotlus ja esitada vajalikud dokumendid. Seejärel järgneb taotluse läbivaatus ning positiivse otsuse korral kantakse raha kontole. Kogu protsess on kiire ning võib võtta vaid paar minutit.

Milliseid eeliseid refinantseerimislaen pakub?

Refinantseerimislaenu võtmine pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas kulude kokkuhoidu, paremat finantskontrolli, mugavust ja paremat laenumaksete jälgimist ning paremat krediidiskoori. See annab võimaluse saada tasakaal rahalistes kohustustes ning elada täisväärtuslikku elu.

Millised on refinantseerimislaenu tingimused?

Refinantseerimislaenu taotlemiseks tuleb täita teatud tingimused, sealhulgas vanusepiirangud, püsiv ametlik sissetulek, isiklik arvelduskonto ja alaline elukoht Eesti Vabariigis. Samuti kontrollitakse krediidivõimekust ja tagasimaksevõimet.

Kuidas valida refinantseerimislaenu pakkuja?

Refinantseerimislaenu pakkuja valikul on oluline võtta arvesse intressimäärasid, lepingutingimusi, klienditeenindust ja usaldusväärsust. Vali refinantseerimislaenu pakkuja, kes parima vastab sinu vajadustele ja finantsolukorrale.

Kas on olemas refinantseerimislaenu näide?

Üks näide refinantseerimislaenu olukorrast on klient, kes refinantseeris 6 erinevat laenu summas 10 417,70 eurot kokku üheks laenuks summas 12 000 eurot. Selle tulemusena vähenes tema igakuine laenumakse poole võrra ning ta suhtleb edaspidi ainult ühe laenuandjaga.

Kui palju refinantseerimislaen maksab?

Refinantseerimislaenu intressid algavad 7,9% juurest ning kaasnevad ka lepingusõlmimise tasu ja igakuine laenuhaldustasu. Tutvu täpsemalt laenutingimustega ning hindadega, et teha teadlik valik.