Remondilaen – Kas vajate oma kodus renoveerimiseks remondilaenu?

remondilaen

Kas teie kodu vajab renoveerimist või soovite sisustada oma unistuste kodu? Remondilaen võib olla just see, mida vajate. Inbank pakub tagatiseta remondilaenu, mis võimaldab teil soetada ehitusmaterjale, sisustada kodu või tasuda remonditeenuse eest. Meie laenusummad ulatuvad 3000 kuni 20 000 euroni ning intressimäär alates 7,9% aastas, tagades teile soodsad tingimused.

Laenu taotlemine on lihtne – täitke veebipõhine laenutaotlus ning saate vastuse enamasti kohe. Laenusumma kantakse teie kontole ühe tööpäeva jooksul pärast lepingu sõlmimist ning isikusamasuse tõendamist. Enam pole vaja muretseda remonditööde eest tasumiseks vajaliku rahalise toetuse puudumise pärast.

Võtmeandmed

  • Remondilaenu summa võib olla 3000-20 000 eurot
  • Laenu periood ulatub 6-72 kuuni
  • Intressimäär alates 7,9% aastas
  • Lihtne laenutaotluse täitmine veebis
  • Laenutaotlusele vastus enamasti kohe

Remondilaenu tingimused ja summad

Inbanki remondilaenu summa võib olla vahemikus 3000 – 20 000 eurot ning laenu periood 6 – 72 kuud. Laenuperioodi pikkust ja laenusummat saab kohandada vastavalt oma renoveerimisvajadustele ja võimalustele. Intressimäär alates 7,9% arvestatakse laenujäägilt, tagamaks Teile soodsad laenutingimused.

Laenu taotlemiseks tuleb täita Inbanki laenutaotlus veebis ning vastus taotlusele saab kohe. Heakskiidetud laenutaotluse puhul kantakse laenusumma ühe tööpäeva jooksul Teie kontole. Tagatiseta remondilaen ei vaja lisagarantiisid, mis teeb selle kiireks ja lihtsaks lahenduseks kodu renoveerimiseks.

Lepingu tasu on 2% laenusummast, minimaalselt 60 €, ning seda arvestatakse laenulepingu allkirjastamise hetkel. Lisaks tuleb tasuda 3,90 € kuus lepingu haldustasu. Laenusumma suurus sõltub taotleja igakuistest sissetulekutest ja kohustustest, tagades igale kliendile individuaalselt sobivad laenu tingimused.

Remondilaenu tingimused ja summad

Laenusumma Laenuperiood Intressimäär Lepingu tasu Lepingutasu
3000 – 20 000 eurot 6 – 72 kuud alates 7,9% 2% laenusummast, minimaalselt 60 € 3,90 € kuus

Laenutingimuste järgimiseks tuleb regulaarselt tasuda laenumakseid Coop Finants AS kontole, mille viitenumbri leiab laenulepingust või e-arvelt. Laenulepingut ja selle muutusi saab hõlpsasti näha ning vajadusel muuta Inbanki iseteeninduses.

“Remondilaen on lihtne ja mugav võimalus renoveerimiseks vajaliku rahastuse saamiseks. Inbank pakub soodsaid tingimusi, mis ei nõua tagatist ega sissemakset. Taotluse esitamine on kiire ja lihtne ning vastus saabub enamasti kohe. Võtke oma kodu remondiks remondilaen Inbankilt juba täna!”

Lisainfo

  • Laenusumma suurus sõltub taotleja igakuistest sissetulekutest ja kohustustest.
  • Intressimäär arvestatakse laenujäägilt.
  • Lepingu tasu on 2% laenusummast, minimaalselt 60 €.
  • Lepingutasu on 3,90 € kuus.

Kuidas taotleda remondilaenu?

Remondilaenu taotlemine on lihtne ja mugav protsess, mis võimaldab teil kiiresti saada vajaliku rahastuse kodu renoveerimiseks või remonditeenuste eest tasumiseks. Järgides järgnevaid samme, saate hõlpsalt taotleda remondilaenu Inbankilt.

Kiire ja lihtne laenutaotlus

Laenu taotlemiseks täitke lihtsalt Inbanki veebipõhine laenutaotlus. See nõuab teie isiklikke andmeid ja mõningaid finantsandmeid, et hinnata teie laenuvõimekust. Oluline on täita taotlus korrektselt ja täpselt, et saaksite kiire vastuse.

Sobiva laenusumma ja kuumakse valimine

Pärast laenutaotluse esitamist saate kasutada Inbanki laenukalkulaatorit, et leida endale sobivaim laenusumma ja kuumakse. See aitab teil valida summa, mis vastab teie vajadustele ja võimalustele ning tagab maksejõulisuse.

Lepingu sõlmimine ja isikutuvastus

Kui olete valinud sobiva laenusumma ja kuumakse ning teie laenutaotlus on kinnitatud, võite allkirjastada laenulepingu. See on võimalik kas ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-ID abil. Samuti on võimalik lepingut sõlmida Inbanki kontoris või veebikaamera abil isikusamasuse tuvastamiseks.

Taotlemise samm Toiming
Samm 1 Täitke Inbanki veebipõhine laenutaotlus
Samm 2 Kasutage laenukalkulaatorit sobiva laenusumma ja kuumakse valimiseks
Samm 3 Allkirjastage laenuleping ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-ID abil või külastage Inbanki kontorit

Pärast seda kantakse teie kontole taotletud laenusumma ühe tööpäeva jooksul ning olete valmis alustama oma kodu renoveerimist või remonditöid.

Konto väljavõtte esitamine ja isikutuvastus

Remondilaenu taotlemise protsessis võib osutuda vajalikuks esitada konto väljavõte ning valida sobiv isikutuvastuse meetod. Kuigi tavapäraselt konto väljavõtte esitamine ei ole remondilaenu otsuse tegemiseks vajalik, võib seda siiski nõuda teatud juhtudel. Konto väljavõte peaks sisaldama teavet teie sissetulekute ja kohustuste kohta ning seda oodatakse 14 päeva jooksul alates päringu saamisest.

Isikutuvastuse protsess on oluline osa laenut taotlemisel. Inbank aktsepteerib Eesti Vabariigi ID-kaarti, passi ja elamisloakaarti isikutuvastamiseks. Kui soovite taotluse esitada veebikaamera abil, siis saate oma isikusamasuse tuvastada otse veebis. Samuti on võimalik külastada Omniva esindust või Inbanki kontorit isikutuvastuse jaoks.

On oluline märkida, et konto väljavõtte esitamine ja isikutuvastus toimuvad eraldi etappidena ning võivad olla vajalikud juhul, kui Inbanki krediidiotsustamise süsteem seda nõuab. Kui olete juba esitanud konto väljavõtte, kuid isikutuvastuse protsess ei ole veel lõpule viidud, siis tuleb selleks eraldi meetod valida. Olge valmis jagama vajalikke dokumente ja andmeid, et tagada sujuv ja turvaline laenutaotlusprotsess.

Konto väljavõtte esitamine ja isikutuvastus:

Oluline teave Konto väljavõte Isikutuvastus
Millal on vaja esitada? Inbanki süsteem nõuab mõnikord konto väljavõtte esitamist, mis sisaldab teie sissetulekute ja kohustuste teavet. Isikutuvastus on oluline samm, et kinnitada oma isikusamasust laenutaotluse esitamisel.
Mis peaks sisalduma? Konto väljavõte peaks sisaldama üksikasjalikku teavet teie sissetulekute ja kohustuste kohta viimase 3-6 kuu jooksul. Isikutuvastus tuleb teha Eesti Vabariigi ID-kaardi, passi või elamisloakaardi abil.
Kas on tähtaeg? Konto väljavõtet oodatakse 14 päeva jooksul alates päringu saamisest. Isikutuvastus tuleb teha protsessi käigus.

Laenumaksed ja lepingu muutmine

Laenumaksed on oluline osa remondilaenu tagasimaksmisest. Coop Finants AS kontole tuleb tasuda kuumaksete summa, mille viitenumbri leiab oma laenulepingust või e-arvelt. Laenulepingut ja selle muutusi saate mugavalt hallata Inbanki iseteeninduses. Seal saate näha oma laenulepingut, muuta laenuandjale teada andmata oma eemaksekuupäeva, taotleda maksepuhkust või ennetähtaegselt lõpetada laenukindlustust.

Laenuga seotud muudatused tuleb teha vastavalt laenuvõtja vajadustele. Kui soovite muuta oma laenukuumakse summat, peate pöörduma Inbanki poole ning leppima kokku uued tingimused. Samuti on võimalik taotleda maksepuhkust, mis võimaldab teil ajutiselt peatada laenu tagasimaksmise. Maksepuhkuse taotlemiseks tuleb esitada ametlik avaldus Coop Panga e-posti aadressile.

Maksehilinemise korral saadetakse teile meeldetuletus makse tasumiseks ning viivise arvestus toimub vastavalt Inbanki hinnakirjale. Kui teil tekivad küsimused või probleemid seoses laenumaksetega või laenulepingu muutmisega, võtke ühendust Inbanki klienditeenindusega. Nad on valmis abistama ja selgitama kõiki laenuga seotud küsimusi.

Laenulepingu muutmise võimalused
Tegevus Juhised
Maksepuhkuse taotlemine Täitke ametlik avaldus Coop Panga e-posti aadressile.
Laenukuumakse muutmine Pöörduge Inbanki poole ja leppige kokku uued tingimused.
Ennetähtaegse laenukindlustuse lõpetamine Esitage vastav avaldus Coop Panga e-posti aadressile.

Oluline on olla tähelepanelik ja tagada, et kõik laenumaksed oleksid õigeaegselt tasutud. Korrapärased laenumaksed aitavad tagada sujuva laenu tagasimaksmise ning vähendada võimalikke viiviseid ja intressikulusid.

Järeldus

Remondilaen on mugav viis kodu renoveerimiseks või remonditeenuste eest tasumiseks. Inbank pakub soodsaid tingimusi remondilaenu saamiseks, kus ei ole vaja tagatist ega sissemakset ning intressimäär on alates 7,9% aastas. Laenutaotlus on lihtne täita ning vastus saabub enamasti kohe. Raha kantakse laenusumma pärast lepingu sõlmimist ühe tööpäeva jooksul teie kontole.

Olenemata sellest, kas soovite oma kodu renoveerida või vajate lihtsalt remonditeenuste eest tasumiseks lisaraha, on remondilaen Inbankilt teie jaoks ideaalne valik. Pakume paindlikke tingimusi, mis võimaldavad teil valida sobiva laenusumma ja tagasimakseperioodi vastavalt oma vajadustele.

Tutvuge meie pakkumisega ning võtke oma kodu renoveerimiseks remondilaen Inbankilt. Meie professionaalne meeskond on valmis teid aitama ning tagama, et teie remondiprojekt saab tehtud ilma suuremate rahaliste mureteta. Ärge jätke oma unistuste kodu renoveerimist edasi – võtke juba täna ühendust Inbankiga!

FAQ

Kas remondilaenuga saab soetada ehitusmaterjale?

Jah, remondilaen võimaldab teil soetada ehitusmaterjale, sisustada kodu või tasuda remonditeenuse eest.

Mis on laenusumma vahemik ja intressimäär remondilaenu puhul?

Remondilaenu summa võib olla vahemikus 3000 – 20 000 eurot ning intressimäär alates 7,9% aastas.

Kuidas saab remondilaenu taotleda?

Remondilaenu saab taotleda lihtsalt täites laenutaotluse veebis ning vastuse saab enamasti kohe. Laenusumma kantakse teie kontole ühe tööpäeva jooksul pärast lepingu sõlmimist ning oma isikusamasuse tõendamist.

Kas konto väljavõtte esitamine on vajalik remondilaenu taotlemisel?

Konto väljavõtte esitamine laenuotsuse tegemiseks ei ole tavaliselt vajalik, kuid mõningatel juhtudel võib seda nõuda. Konto väljavõte peab sisaldama teavet taotleja sissetulekute ja kohustuste kohta ning seda oodatakse 14 päeva jooksul alates päringu saamisest.

Kuidas saab remondilaenu tagasi maksta?

Laenumaksed tuleb tasuda Coop Finants AS kontole, mille viitenumbri leiab oma lepingust või e-arvelt. Laenulepingut ja selle muutusi saab näha ning vajadusel muuta Inbanki iseteeninduses. Samuti on võimalik taotleda maksepuhkust või ennetähtaegselt lõpetada laenukindlustust, esitades vastavad avaldused Coop Panga e-posti aadressile. Maksehilinemise korral saadetakse meeldetuletus makse tasumiseks ning viivise arvestus toimub vastavalt hinnakirjale.