Väikelaen internetist – Lihtne ja kiire viis raha laenamiseks

väikelaen

Väikelaen on tagatiseta finantsteenus, mis võimaldab vabalt valitud investeeringu või kulutuse rahastamist. Väikelaenul on paindlikud tingimused, mõistlik intress ja pikk tagasimakseperiood. Laenu saab kasutada erinevatel eesmärkidel, nagu investeeringute tegemine, kodu renoveerimine, auto ostmise või reisimine.

Võtmesõnumid:

 • Väikelaen võimaldab rahastada erinevaid investeeringuid ja kulutusi.
 • Väikelaenul on paindlikud tingimused ja mõistlik intress.
 • Laenu saab kasutada erinevatel eesmärkidel, nagu kodu renoveerimine või reisimine.
 • Väikelaenu saab taotleda internetist mugavalt ja kiiresti.
 • Võrdle erinevaid kiirlaenuandjaid, et leida parim laenupakkumine.

Väikelaenu eelised ja miinused

Väikelaen on mugav finantsteenus, mis võimaldab rahastada erinevaid vajadusi ilma tagatiseta. Siin on mõned olulised eelised ja miinused, mida tasub väikelaenu taotlemisel kaaluda:

Eelised:

 • Tagatiseta laenamine: Väikelaenu saab taotleda ilma tagatiseta, mis tähendab, et teil pole vaja pakkuda vara tagatiseks. See muudab laenu taotlemise protsessi lihtsaks ja kiireks.
 • Suur laenusumma: Väikelaen võimaldab laenata suuremat summat kuni 10 000 eurot, võimaldades teil rahastada suuremaid kulutusi või investeeringuid.
 • Pikk tagasimakseperiood: Väikelaenu pakutakse tavaliselt pikema tagasimakseperioodiga kuni 10 aastat. See võimaldab teil jaotada laenu tagasimakseid pikema aja jooksul ning vähendada igakuiseid kulusid.

Miinused:

 • Taotlemise aeg: Väikelaenu taotlemise protsess võib võtta rohkem aega võrreldes kiirlaenuga. Enne laenu saamist tuleb täita taotlus, esitada vajalikud dokumendid ning oodata laenuotsust.
 • Suurem lepingutasu: Väikelaenu võtmisel võib esineda suurem lepingutasu, mis tuleb tasuda laenulepingu sõlmimisel. Seetõttu tasub enne laenu võtmist hoolikalt uurida laenupakkujate tingimusi ning võrrelda erinevaid pakkumisi.

Väikelaen on hea võimalus rahastada erinevaid vajadusi paindlikult, kuid enne laenulepingu sõlmimist tasub hoolikalt kaaluda laenu eeliseid ja miinuseid ning veenduda, et suudate laenu tagasi maksta vastavalt lepingutingimustele.

Eelised Miinused
Tagatis Tagatiseta laenamine
Laenusumma Suur summa kuni 10 000 eurot
Tagasimakseperiood Pikk periood kuni 10 aastat
Taotlemise aeg Taotlemine võib võtta rohkem aega
Lepingutasu Suurem lepingutasu

Autolaen – Finantseerimine sõiduki ostuks

Autolaen on väikelaen, mis on spetsiaalselt mõeldud sõiduki ostmiseks. See võib hõlmata erinevaid tüüpe sõidukeid, sealhulgas mootorrattaid, sõiduautosid, busse ja muid mootorsõidukeid. Autolaenu puhul on oluline märkida, et intressimäär on tavaliselt madalam võrreldes tavalise väikelaenuga. Konkreetne intressimäär sõltub laenusaaja krediidivõimekusest ning teiste laenu saamiseks vajalike tingimuste täitmisest.

Autolaenude tingimused

Autolaenudes võib esineda ka täiendavaid tingimusi, näiteks nõuet sõiduki registreerimiseks Transpordiametis kindla aja jooksul. Seega, enne autolaenu taotlemist on oluline tutvuda täpselt tingimustega ning veenduda, et need on vastavuses enda vajadustele ja võimalustele.

Laenusumma Intressimäär Maksetähtaeg Lepingutasu
1000 – 10 000 eurot 3% – 10% 1 – 5 aastat 50 – 100 eurot

Autolaenu tingimustes võib esineda erinevusi erinevate laenuandjate vahel, seega on soovitatav teha enne otsuse tegemist laenuvõrdlus ja leida endale parim pakkumine.

Autolaen võib olla heaks võimaluseks, kui soovid osta uue või kasutatud sõiduki ning vajad selle finantseerimiseks lisaraha. Enne laenu taotlemist on alati oluline teha põhjalik eelarve ning veenduda, et oled võimeline laenu tagasi maksma vastavalt kokkulepitud tingimustele. Kui oled valmis ja sul on vajalikud dokumendid käepärast, võid alustada autolaenu taotlemist.

Autolaenu eelised ja miinused

Autolaen on atraktiivne võimalus sõiduki ostmiseks, kuid nagu iga finantsteenuse puhul, on sellel ka oma eelised ja miinused.

Eelised:

 • Mõttetu tagatiseta: Autolaenu puhul ei ole vaja pakkuda tagatist, mis tähendab, et teil pole vaja muretseda vara pantimise pärast.
 • Omandiõigus: Sõiduk kuulub kohe laenusaajale, mis tähendab, et saate selle kohe oma kasutusse võtta ja sõita sellega, nagu soovite.
 • Kasko kindlustuse valikuline: Mõnedel autolaenuandjatel pole kasko kindlustus kohustuslik, mis võib vähendada teie igakuiseid kulusid.
 • Intressimäär: Autolaenu intressimäär on tavaliselt madalam kui väikelaenu puhul, mis võib säästa teile laenu tagasimaksete ajal raha.
 • Läbisõidupiirang puudub: Autolaenu puhul ei ole tavaliselt läbisõidupiiranguid, mis annab teile vabaduse sõita oma autoga nii palju kui soovite.

Miinused:

 • Lepingutasu ja laenu haldustasu: Autolaenu võtmisel võib olla vaja tasuda lepingutasu ja/või laenu haldustasu, mis võivad suurendada laenu kogukulusid.

Kokkuvõttes võib autolaen olla suurepärane viis sõiduki soetamiseks, kuid enne laenu võtmist tuleks hoolikalt kaaluda nii eeliseid kui ka miinuseid. Samuti on oluline analüüsida oma finantsolukorda, et veenduda, et saate laenumakseid hõlpsasti tasuda.

Eelised Miinused
Tagatiseta laen Lepingutasu ja laenu haldustasu
Omandiõigus kohe
Kasko kindlustus valikuline
Madalam intressimäär
Läbisõidupiirang puudub

Kiirlaen – Kõige kiirem laenuliik

Kiirlaen on kiireim laenuliik, mida taotletakse tavaliselt väiksemate summade korral. Kiirlaenu saamine ei nõua tagatist ja see on sobilik inimestele, kellel on puhast krediidiajalugu ning stabiilne sissetulek. Kiirlaenu plussideks on kiirus ja tagatise puudumine, samas võib intressimäär olla kõrgem ning laenusumma piiratud.

Kiirlaenul on mitmeid eeliseid, sealhulgas:

 • Kiirus: Kiirlaenu saab sageli kätte juba mõne minutiga, mis on ideaalne olukordades, kus raha on vaja kiiresti.
 • Tagatise puudumine: Kiirlaenu taotlemiseks ei ole vaja tagatist, mis teeb selle protsessi lihtsaks ja mugavaks.

Samas on kiirlaenul ka mõningad miinused:

 • Kõrgem intressimäär: Kiirlaenud võivad omada kõrgemat intressimäära võrreldes teiste laenuliikidega, seetõttu tasub enne laenamist hoolikalt intressimäärasid võrrelda.
 • Väiksem laenusumma: Kiirlaenude summad on tavaliselt piiratud, mis võib olla takistuseks suuremate ostude finantseerimisel.
 • Lühem laenuperiood: Kiirlaenude tagasimaksetähtajad on sageli lühemad, mis tähendab suuremaid igakuiseid tagasimakseid.

“Kiirlaen on hea võimalus neile, kes vajavad ruttu rahasidemeid lühiajaliseks finantseerimiseks, kuid on oluline hoolikalt kaaluda oma tagasimaksevõimekust ning teha läbimõeldud otsus”.

Laenuperiood: võrdlus kiirlaenude ja väikelaenude vahel

Laenuliik Kiirlaen Väikelaen
Laenusumma Kuni 1000 eurot Kuni 20 000 eurot
Intressimäär 10–20% 2,7–10%
Tagasimaksetähtaeg Tavaliselt 30 päeva jooksul Kuni 84 kuud

Nagu võrdlustabelist näha, on kiirlaenude laenusummad ja tagasimaksetähtajad piiratud võrreldes väikelaenudega. Samuti on kiirlaenude intressimäärad tavaliselt kõrgemad. Seetõttu tasub enne laenu taotlemist hoolikalt kaaluda oma vajadusi ja võimalusi ning teha teadlik valik.

Kiirlaenu eelised ja miinused

Kiirlaen on kiireim laenuliik, mida saab taotleda ilma tagatiseta. Kiirlaenu eeliseks on kiirus, kuna laenuraha saab sageli kätte juba mõne minutiga. Samuti ei ole kiirlaenu taotlemisel vaja esitada tagatist, mis muudab protsessi lihtsaks ja mugavaks. Kiirlaenu saamiseks on oluline, et laenuvõtjal oleks puhas krediidiajalugu ja stabiilne sissetulek.

Kiirlaenu miinusteks võivad olla kõrgem intressimäär ja piiratud laenusumma. Kuna kiirlaen on kiire ja tagatiseta, kajastub see ka laenutingimustes. Intressimäär võib olla kõrgem võrreldes teiste laenuliikidega ning laenusumma on sageli piiratud. Samuti on laenuperiood lühem võrreldes teiste laenudega, mis võib tekitada suuremaid tagasimakseid.

Kokkuvõttes, kiirlaen on kiire ja mugav viis raha laenamiseks, kuid tuleb olla teadlik kõrgemast intressimäärast ning piiratud laenusummast. Enne kiirlaenu taotlemist on oluline hinnata oma finantsolukorda ja veenduda, et suudate laenu tagasi maksta vastavalt lepingutingimustele.

Eelised Miinused
– Kiirus – Kõrgem intressimäär
– Tagatiseta – Piiratud laenusumma
– Lihtne ja mugav taotlemine – Lühem laenuperiood

Kiirlaenuandjad ja laenuvõrdlus

Kiirlaenude pakkujaid on Eestis mitmeid ning enne kiirlaenu taotlemist on oluline teha laenuvõrdlus, et leida endale sobivaim kiirlaenuandja. Laenuvõrdlus võimaldab võrrelda erinevaid intressimäärasid, tasusid ja tingimusi ning teha informeeritud otsus laenu taotlemiseks.

Levinumad kiirlaenuandjad Eestis:

 • Laen.ee
 • Estateguru
 • MoneyZen
 • Bondora
 • Creditstar

Need kiirlaenuandjad pakuvad erinevaid laenutooteid ning omavad erinevaid tingimusi laenu taotlemiseks. Oluline on tutvuda nende pakutavate intressimäärade, laenusummade ja tagasimakseperioodidega ning teha enda vajadustest lähtuv valik.

“Laen.ee pakub kiirlaene kuni 5000 eurot, mille intressimäär algab 5% ja tagasimakseperiood võib ulatuda kuni 36 kuuni. Estateguru pakub samuti kiirlaene, mille intressimäär algab 7% ning maksimaalne laenusumma on 15 000 eurot. MoneyZen pakub kiirlaenude taotlemist läbi mobiilirakenduse ning laenusummad on vahemikus 100 kuni 1000 eurot.”

Oluline on hoolikalt uurida kiirlaenuandjate pakkumisi ning teha enda jaoks parim valik vastavalt oma finantsolukorrale ja vajadustele. Enne laenulepingu allkirjastamist tasub tutvuda ka laenulepingu tingimustega ning veenduda, et olete täielikult aru saanud laenu tagasimaksmisega seotud kohustustest.

Kiirlaenuandja Laenusumma Intressimäär Tagasimakseperiood
Laen.ee 1000 – 5000 eurot alates 5% kuni 36 kuud
Estateguru 500 – 15 000 eurot alates 7% kuni 60 kuud
MoneyZen 100 – 1000 eurot individuaalne kuni 30 päeva

Fjord Banki soodsad laenutingimused

Fjord Bank pakub laenajatele mitmeid soodsaid laenutingimusi erinevateks vajadusteks. Nende väikelaenudel on madal intressimäär, puudub lepingutasu ning laenuotsus tehakse tunni jooksul. Lisaks väikelaenudele pakub Fjord Bank ka autolaene, remondilaene ning refinantseerimislaene.

Väikelaenud

Fjord Banki väikelaenud võimaldavad laenajatel saada summasid kuni 20 000 eurot. Laenu maksetähtaeg on paindlik ning võib olla 12 kuni 84 kuud. Väikelaenude intressimäär algab 2,7%st. Fjord Bank ei võta väikelaenude puhul lepingutasu ning krediidi kulukuse määr jääb vahemikku 7,4% kuni 36,15%.

Autolaenud

Fjord Bank pakub autolaene, mis aitavad laenajatel soetada endale unistuste sõiduki. Autolaenude puhul on intressimäär tavaliselt madalam kui väikelaenude puhul ning sõltub laenusaaja krediidivõimekusest. Fjord Banki autolaenudel puudub läbisõidupiirang ning kasko kindlustus ei ole alati kohustuslik. Autolaenude tingimuste hulka võib kuuluda ka nõue sõiduki registreerimiseks Transpordiametis kindla aja jooksul.

Remondilaenud ja refinantseerimislaenud

Lisaks väikelaenudele ja autolaenudele pakub Fjord Bank ka remondilaene ja refinantseerimislaene. Remondilaen aitab katta ootamatuid remondikulusid kodu või sõiduki puhul ning refinantseerimislaen võimaldab ühendada mitu laenu üheks, et saavutada parem ülevaade oma laenukohustustest ja võimalik säästa raha intressikulude osas.

Laenuliik Laenusumma Maksetähtaeg Intressimäär
Väikelaen Kuni 20 000 eurot 12–84 kuud alates 2,7%
Autolaen
Remondilaen
Refinantseerimislaen

Fjord Banki laenutaotlemise protsess

Fjord Banki laenutaotlemine on kiire ja lihtne. Järgnevalt toon välja sammud, mida tuleb järgida:

Täitke laenutaotlus

Esimene samm on täita Fjord Banki laenutaotlus. Taotlus võib olla esitatud nii interneti kui ka telefoni teel. Oluline on esitada täpne ja õige teave, et tagada kiire ja sujuv laenuotsuse protsess.

Tuvastage isikusamasus

Pärast laenutaotluse esitamist tuleb tuvastada oma isikusamasus. Selleks võib olla vajalik esitada isikut tõendav dokument ja täita turvaelemendid, et kinnitada oma identiteeti.

Tutvuge laenupakkumisega

Pärast isikusamasuse tuvastamist saate tutvuda Fjord Banki laenupakkumisega. Laenupakkumine sisaldab üksikasjalikku teavet laenusumma, intressimäära, tagasimakseperioodi ja muude tingimuste kohta. Veenduge, et olete tutvunud kõigi tingimustega enne laenulepingu allkirjastamist.

Allkirjastage laenuleping ja saage laen välja makstud

Viimane samm on laenulepingu allkirjastamine. Pärast seda, kui olete laenulepingu allkirjastanud, kantakse laenusumma teie pangakontole. Fjord Bank tagab kiire ja usaldusväärse laenu väljamaksmise, et saaksite oma rahalisi vajadusi täita.

Samm Tegevus
1 Täitke laenutaotlus
2 Tuvastage isikusamasus
3 Tutvuge laenupakkumisega
4 Allkirjastage laenuleping ja saage laen välja makstud

Fjord Banki laenude tingimused

Fjord Bank pakub mitmekülgseid laenutingimusi erinevateks vajadusteks. Nende väikelaenude puhul saab laenusummat valida vahemikus 500 kuni 20 000 eurot. Laenuperioodi pikkus varieerub 12 kuni 84 kuu vahel, võimaldades paindlikku tagasimaksegraafikut. Intressimäär algab 2,7% ja krediidi kulukuse määr jääb vahemikku 7.4% kuni 36.15%. Juhul kui soovite oma igakuiseid makseid vähendada, pakub Fjord Bank ka refinantseerimislaenu, mis võimaldab Teil kokku liita oma olemasolevad laenud üheks mugavaks laenupaketiks.

Väikelaenude tingimused:

 • Laenusumma: 500€ – 20 000€
 • Laenuperiood: 12 – 84 kuud
 • Intressimäär: alates 2,7%
 • Krediidi kulukuse määr: 7,4% – 36,15%
 • Minimaalne vanus: 21 aastat
 • Regulaarne sissetulek
 • Eesti kodanik või alaline elanik

Lisaks väikelaenudele pakub Fjord Bank ka autolaene. Autolaenu saate taotleda sõiduki ostmiseks või juba olemasoleva sõiduki remondiks. Intressimäär autolaenude puhul on tavaliselt madalam kui väikelaenu puhul ning laenusaaja krediidivõimekusel põhinev. Oluline on meeles pidada, et autolaenu saamiseks peate täitma ka nõude sõiduki registreerimiseks Transpordiametis kindla aja jooksul pärast laenu saamist.

Autolaenu tingimused:

 • Laenusumma: vastavalt sõiduki väärtusele
 • Laenuperiood: vastavalt sõiduki vanusele
 • Intressimäär: madalam kui väikelaenul
 • Krediidi kulukuse määr: lähtuvalt laenusaaja krediidivõimekusest
 • Registreerimisnõue Transpordiametis kindla aja jooksul

Fjord Banki eesmärk on pakkuda Teile soodsaid laenutingimusi vastavalt Teie vajadustele. Laenu taotlemise protsess on lihtne ja mugav ning saate seda teha nii interneti kui ka telefoni teel. Kui teil on küsimusi või vajate täiendavat teavet, võite alati võtta ühendust Fjord Bankiga telefonil 661 6666 või e-posti aadressil [email protected]

Laenuliik Laenusumma Laenuperiood Intressimäär Krediidi kulukuse määr Vanuse piirang Muu nõue
Väikelaen 500€ – 20 000€ 12 – 84 kuud alates 2,7% 7,4% – 36,15% 21 aastat
Autolaen vastavalt sõiduki väärtusele vastavalt sõiduki vanusele madalam kui väikelaenul lähtuvalt laenusaaja krediidivõimekusest 21 aastat Registreerimisnõue Transpordiametis kindla aja jooksul

Küsimused ja kontakt

Kui teil tekib küsimusi või vajate täiendavat teavet, võtke julgelt ühendust Fjord Bankiga. Meie sõbralik ja professionaalne meeskond on valmis teid aitama. Saate meiega ühendust võtta telefonil 661 6666 või kirjutades e-kirja aadressil [email protected]. Vastame meeleldi teie küsimustele ja jagame rohkem teavet meie laenutoodete ning laenutaotlemise protsessi kohta.

Korduma kippuvad küsimused

 • Mis on vajalik laenu taotlemiseks?
 • Millised on laenutingimused ja intressimäärad?
 • Kui kiiresti saan teada, kas minu laenutaotlus on heaks kiidetud?
 • Kuidas toimub laenulepingu allkirjastamine ja laenusumma väljamaksmine?

Märkige oma küsimused üles ja võtke meiega ühendust. Oleme siin selleks, et aidata teil leida parim lahendus teie rahaliste vajaduste rahuldamiseks.

Kontaktandmed: Laenutaotlemise protsess:
Telefon: 661 6666
E-post: [email protected]
1. Täitke laenutaotlus meie veebisaidil või telefoni teel.
2. Tuvastage oma isikusamasus vastavalt meie juhistele.
3. Tutvuge meie laenupakkumisega ja tehke otsus.
4. Allkirjastage laenuleping ja saate laenusumma kätte.

Järeldus

Väikelaen, autolaen ja kiirlaen on erinevad võimalused raha laenamiseks vastavalt vajadustele ja tingimustele. Kui otsite väiksemat laenusummat ilma tagatiseta, võib kiirlaen olla teie jaoks parim valik. Kiirlaenu eeliseks on kiirus ja tagatiseta laenamise võimalus. Autolaen aga sobib neile, kes soovivad osta sõiduki ja saada madalamat intressimäära. Väikelaen võimaldab teil aga rahastada erinevaid investeeringuid või kulutusi pikema tagasimakseperioodiga.

Fjord Bank pakub mitmesuguseid laenutüüpe, sealhulgas väikelaene, autolaene ja kiirlaene, pakkudes soodsaid laenutingimusi. Nende laenudel on madal intressimäär ning laenuotsus tehakse ühe tunni jooksul. Lisaks on laenutaotlemise protsess lihtne ja mugav. Enne laenu taotlemist tasub alati teha laenuvõrdlus, et leida endale sobivaim laenuprovider ja võrrelda intressimäärasid ning tasusid.

Oluline on meeles pidada, et olenemata valitud laenuliigist, tuleb põhjalikult jälgida laenutingimusi ja tagasimaksevõimekust. Enne laenu võtmist tasub hinnata oma finantsolukorda ning veenduda, et suudate laenu õigeaegselt tagasi maksta. Väikelaen, autolaen ja kiirlaen võivad olla kasulikud vahendid rahaliste eesmärkide saavutamiseks, kuid tuleb meeles pidada, et laenamine on finantsotsus, mida tuleks teha ettevaatlikult ja vastutustundlikult.

FAQ

Mis on väikelaen?

Väikelaen on tagatiseta finantsteenus, mis võimaldab vabalt valitud investeeringu või kulutuse rahastamist.

Milliseid eesmärke saab väikelaenu abil ellu viia?

Väikelaenu saab kasutada erinevatel eesmärkidel, nagu investeeringute tegemine, kodu renoveerimine, auto ostmise või reisimine.

Mis on väikelaenu eelised?

Väikelaenu eelised hõlmavad tagatiseta laenamist, suurt laenusummat kuni 10 000 eurot ning pikka tagasimakseperioodi kuni 10 aastat.

Mis on väikelaenu miinused?

Väikelaenu miinusteks võivad olla pikk laenutaotlemise aeg ja suur lepingutasu.

Mis on autolaen?

Autolaen on väikelaen, mis on mõeldud sõiduki ostmiseks.

Millised sõidukid saab autolaenu abil osta?

Autolaenuga saab osta mototsiklit, sõiduautot, bussi või muud mootorsõidukit.

Mis on autolaenu eelised?

Autolaenu eelised hõlmavad seda, et sõiduk kuulub kohe laenusaajale ning kasko kindlustus ei ole alati kohustuslik.

Mis on autolaenu miinused?

Autolaenu miinusteks võivad olla lepingutasu ja laenu haldustasu, mida tuleb lisaks maksta.

Mis on kiirlaen?

Kiirlaen on kiireim laenuliik, mida taotletakse tavaliselt väiksemate summade korral.

Millised on kiirlaenu eelised?

Kiirlaenu eelised hõlmavad kiirust ja tagatise puudumist.

Mis on kiirlaenu miinused?

Kiirlaenu miinusteks võivad olla kõrgem intressimäär ja väiksem laenusumma, samuti lühem laenuperiood.

Kes pakuvad kiirlaene?

Eestis on mitmeid kiirlaenuandjaid, kes pakuvad erinevaid tingimusi.

Millised on Fjord Banki laenutingimused?

Fjord Bank pakub väikelaene summas kuni 20 000 eurot, maksetähtajaga 12–84 kuud ning intressimääraga alates 2,7%. Lepingutasu puudub ja krediidi kulukuse määr on vahemikus 7.4% kuni 36.15%.

Kuidas taotleda laenu Fjord Bankist?

Fjord Banki laenutaotlemise protsess on lihtne ja mugav. Tuleb täita laenutaotlus, tuvastada isikusamasus, tutvuda laenupakkumisega, allkirjastada laenuleping ja saada laen välja makstud.

Millised on Fjord Banki laenude tingimused?

Laenu taotlemiseks peab laenusaaja olema vähemalt 21-aastane, omama regulaarset sissetulekut ning olema Eesti kodanik või omama alalist elamisluba.

Kuidas saan küsimustele ja täiendavale teabele ligi pääseda?

Fjord Bankiga saab ühendust võtta telefonil 661 6666 või e-posti aadressil [email protected] Samuti on võimalik leida vastuseid korduma kippuvatele küsimustele Fjord Banki veebisaidil.

Mis on väikelaenu, autolaenu ja kiirlaenu erinevused?

Väikelaen, autolaen ja kiirlaen on erinevad võimalused raha laenamiseks vastavalt vajadustele ja tingimustele.